סקירה של RTINGS.com על האוזניות של אפל

הסקירה של RTINGS.com מציעה מבט מעמיק על מגוון האוזניות של אפל ומספקת תובנות לגבי איכות הסאונד, הנוחות, הביצועים וחיי הסוללה של כל דגם.

AirPods Pro 2
אוזניות ה-AirPods Pro 2 מציעות איכות סאונד מאוזנת עם באס עמוק ונוכח וטרבל חלק וברור. הן מתהדרות בסינון רעשים אקטיבי (ANC) מעולה שמבודד רעשים סביבתיים בצורה יעילה. מצב השקיפות מאפשר למשתמש לשמוע את הסביבה מבלי להסיר את האוזניות, מה שמוסיף לנוחות השימוש.

העיצוב in-ear נוח ומתאים היטב לאוזניים, וכולל שלושה גדלים של טיפים להתאמה אישית. בנוסף, האוזניות תומכות ב-Siri ובקרות מגע קלות לשימוש, ומציעות עמידות במים בדרגת IPX4.

חיי הסוללה של האוזניות עומדים על 5.3 שעות של זמן שימוש רציף עם הפעלת סינון הרעשים האקטיבי, ועד 6.2 שעות ללא סינון. המארז מספק עד 23 שעות שימוש נוספות.

AirPods Max
אוזניות ה-AirPods Max מתהדרות באיכות סאונד גבוהה עם באס מדויק וטרבל ברור, ומתאימות למגוון סגנונות מוזיקה. הן מספקות חוויית האזנה נהדרת הודות לסינון רעשים אקטיבי יעיל במיוחד, המבודד רעשי סביבה ביעילות. מצב השקיפות מאפשר לשמוע את הסביבה מבלי להסיר את האוזניות.

העיצוב over-ear נוח ומגיע עם ריפוד רך ותמיכה לראש, אך עשוי להיראות כבד יחסית לאוזניות אחרות. האוזניות תומכות ב-Siri ובקרות מגע, ומציעות עמידות במים בדרגת IPX4.

חיי הסוללה של ה-AirPods Max הם עד 20 שעות של שימוש רציף עם סינון רעשים מופעל.

AirPods 3
אוזניות ה-AirPods 3 מציעות איכות סאונד מאוזנת וטבעית, המתאימה למוזיקה ולתכנים אחרים. הדינמיקה בין התדרים הנמוכים והגבוהים טובה, מה שמספק חוויית האזנה מהנה.

הביצועים של האוזניות חסרים סינון רעשים אקטיבי, אך הן מצוידות במצב שקיפות שמאפשר לשמוע את הסביבה. האוזניות מבודדות רעשים באופן פאסיבי.

העיצוב earbud קל ונוח ומתאים לאוזניים בגדלים שונים. הן מציעות עמידות במים בדרגת IPX4 ותומכות ב-Siri ובקרות מגע.

חיי הסוללה של ה-AirPods 3 מגיעים עד 6.1 שעות של זמן שימוש רציף, ועם המארז ניתן לקבל עד 27 שעות של שימוש.

לסיכום, כל דגם של האוזניות של אפל מציע מאפיינים ייחודיים המותאמים לסוגים שונים של משתמשים. הבחירה הנכונה תלויה בצרכים האישיים והתקציב של כל משתמש.

RTINGS.מספקים מידע מפורט על חיי הסוללה והביצועים של כל דגם, כמו גם השוואה בין הדגמים השונים של אפל.

 

דילוג לתוכן